אודות

TEVI SKIN CARE נוסדה על ידי מומחים בקוסמטולוגיה, פיזיולוגיה ופרמקולוגיה, בעלי ניסיון רב בפיתוח מוצרי טיפוח. ידע וניסיון – הם שאיחדו את מייסדי החברה בשאיפתם ליצור מוצרים קוסמטיים ללא רכיבים בעלי פוטנציאל לפגוע בבריאות העור. החברה הוקמה בשנת 2006, ומאז אנו פועלים בהצלחה במדינות רבות, כולל ישראל, ספרד, ארה"ב, קנדה, קזחסטן, אוקראינה, גרמניה, וכיום גם רוסיה

מה מיוחד במוצרי הטיפוח של TEVI'S

קוסמטיקה טבעית בעבודת יד נבדלת רבות ממוצרי ייצור המוני הן בהרכב שלה והן בטכנולוגיית הייצור. בתהליכי הכנת מוצרי טיפוח טבעיים בעבודת יד לא משתמשים בדוודים ומכלים ענקיים לערבוב אמולסיות, אין קווי מילוי ואריזה אוטומטיים וכו'. אצלנו כל תהליכי הייצור, החל מערבוב הרכיבים במכלים מיוחדים ועד לאריזת המוצרים מתבצעים באופן ידני, תחת השגחה מתמדת ובקרה קפדנית. רכיבים טבעיים מעורבבים תוך כדי חימום איטי על אש קטנה. לכל שילוב מרכיבים ייחודי מותאמים תנאיי חימום אופטימליים, מה שמאפשר לשמור על כל סגולות חומרי הגלם.

המוצרים שלנו מורכבים מ-100% של חומרים טבעיים ופעילים. הם לא מכילים מים, שמנים מינרליים, פרופילן גליקול ותוצרי נפט, פטלאטים, מבשמים מלאכותיים, טרי-אתנול אמין, פארבנים וכד'. לייצור הקוסמטיקה אנו משתמשים רק ברכיבים טבעיים באיכות מעולה המיוצרים הן בישראל והן באיטליה, בריטניה (שמנים אתריים ברמת טיהור גבוהה), צרפת וחוף השנהב. מוצרי הטיפוח שלנו אינם מיוצרים באצוות גדולות ואינם מאוחסנים במחסנים במשך תקופות ארוכות. הם מגיעים אלייך טריים, ישר לאחר הייצור, נטולי כל מרכיבים משמרים למיניהם. החומרים המשמרים דרושים כדי למנוע את קלקול המוצרים, אך הם גם מזיקים לעור ולכל הגוף, משמידים חיידקים טובים שעל פני העור, מורידים את יכולת ההגנה הטבעית שלו וגם עלולים לגרום למגוון תגובות אלרגיות.