סרום גוף אנטי אייג'ינג "רימון"

סרום גוף אנטי אייג'ינג "רימון"

סרום גוף אנטי אייג'ינג "רימון" מכיל שמן זרעי רימון המופק בכבישה קרה. שמן זרעי הרימון הוא אוצר של רכיבים המועילים לעור, מסייע במניעת הזדקנות מוקדמת של העור, מאריך את יופיו ונעוריו ומחזק את בריאותו.
עם השנים תהליך התחדשות התאים של עור בוגר מאטה, הסינתזה של הקולגן והאלסטין ויכולת ההחלמה של העור פוחתת, אך הנזקים מהשפעות הסביבה כמו זיהום אוויר למשל גוברים.

לכן, הסרום מותאם במיוחד לעור בוגר. הסרום מגן מפני נזקי הסביבה, מגביר את ייצור הקולגן והסרמידים, עוזר לשקם את יכולות ההגנה של העור, ממצק ומסייע להחליק ועוזר לשפר את גמישות העור.

הסרום מכיל את תרכובת ליקופן העגבניות הטבעי אשר מגן על העור מפני מזקים, גירויים ומעניק לעור לחות והזנה. תרכובת הליקופן מכילה רכיבים שמסייעים לשיקום כושר ההגנה של העור, מעלה את היכולת החיסונית שלו ומאיץ את תהליך התחדשות התאים. מחקרים הראו שתרכובת הליקופן מגנה מפני קרינת UV של השמש וגורמים סביבתיים אחרים.

התמצית הטבעית של העגבניות האדומות העשירות בלייקופן מופקת מעגבניות ללא- GMO הגדלות בחוות בכל רחבי העולם, ואשר שאושרו על ידי ה- FDA.
Natural Lyc-O-Mato® Tomato Lycopene Complex / Lycored / FDA's GRAS

להזמנת המוצר

אופן השימוש
לטפטף מספר טיפות לפי הצורך על עור יבש ולעסות עד לספיגה.
מכיל
50 מ"ל
מרכיבים
Safflower (Carthamus tinctorius ) Oil, Grape Seed Oil, Sesame Oil, Sweet Almond Oil, Avocado Oil, Pomegranate (Punica Granatum) Seed Oil, Jojoba Oil, Evening Primrose (Oenothera) Oil, Macadamia Nut Oil, Natural Tomato Lycopene Complex, Еssential Oils of Lavender and Patchouli, Vitamin E

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *