סרום לפנים ולצוואר אנטי אייג'ינג

סרום לפנים ולצוואר אנטי אייג'ינג

סרום לפנים ולצוואר בעל תרכובת ליקופן עגבניות ייחודית עם נוגדי-חמצון, מגן על העור מפני נזקי הסביבה, מונע הזדקנות מוקדמת של העור והופעת קמטוטים, מסלק סימני עייפות.

​עם התקדמות הגיל מתרחשת האטה בתהליכי ההתחדשות של העור עקב הפחתת ייצור הקולגן והאלסטין, ירידה ביכולת השיקום וההגנה מפני רדיקלים חופשיים.
סרום לפנים ולצוואר מגן, מעניק לחות והזנה, מעודד את התחדשות התאים, ממצק את העור ומחזיר את גמישותו, מפחית את הקמטים ומונע את הופעתם. סרום לפנים ולצוואר אנטי-אייג'ינג מכיל רכיבים טבעיים שמסייעים לשיקום כושר ההגנה הטבעית של העור, מעלים את היכולת החיסונית שלו, וכן מאיצים תהליכי התחדשות התאים.

לקוחות מספרים כי עם שימוש קבוע בסרום לפנים ולצוואר, אין צורך להשתמש בתכשירים קוסמטיים נוספים.

הסרום מכיל את תרכובת ליקופן העגבניות הטבעי אשר מגן על העור מפני מזקים, גירויים ומעניק לעור לחות והזנה. תרכובת הליקופן מכילה רכיבים שמסייעים לשיקום כושר ההגנה של העור, מעלה את היכולת החיסונית שלו ומאיץ את תהליך התחדשות התאים. מחקרים הראו שתרכובת הליקופן מגנה מפני קרינת UV של השמש וגורמים סביבתיים אחרים.

התמצית הטבעית של העגבניות האדומות העשירות בלייקופן מופקת מעגבניות ללא- GMO הגדלות בחוות בכל רחבי העולם, ואשר שאושרו על ידי ה- FDA.
Natural Lyc-O-Mato® Tomato Lycopene Complex / Lycored / FDA's GRAS

להזמנת המוצר

אופן השימוש
לטפטף 2-3 טיפות על עור נקי ויבש ולעסות בתנועות עדינות עד לספיגה מלאה.
מכיל
30 מ"ל
מרכיבים
Grape Seed Oil, Avocado Oil, Sweet Almond Oil, Macadamia (Integrifolia) Nut Oil, Pomegranate (Punica Granatum) Seed Oil, Jojoba Oil, Evening Primrose (Oenothera) Oil, Borage (Borago Officinalis) Seed Oil, Rose Hip Oil, Natural Tomato Lycopene Complex, Essential Oils of Neroli and Lavender, Vitamin E.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *