סרום לשיער ועור הקרקפת

סרום לשיער העור והקרקפת אנטי אייג'ינג

סרום לשיער ועור הקרקפת מסייע לשקם את יכולות ההגנה של עור הקרקפת ושכבת הקוטיקולה, מסדיר את התפקוד של בלוטות החלב, מעודד תהליכי התחדשות העור וצמיחת שיער. הסרום מגן על עור הקרקפת מפני נזקי קרינת השמש (פוטו אייג'ינג) ומגורמי הסביבה האחרים.

עור קרקפת ושיער בוגר חשופים לשינויים כתוצאה מהזדקנות: עור יבש, שיער דליל, מראה פגום ולעיתים נשירת שיער. לכן, עור קרקפת ושיער בוגר דורשים טיפול מיוחד. הסרום הותאם במיוחד לעור בוגר – במטרה לעורר את התחדשות התאים, לשמור על לחות והזנה, חיזוק השיער מהשורשים ושימור הגמישות והברק.

סרום לשיער ועור הקרקפת – קומפוזיציה קוסמטית של מרכיבים טבעיים שנבחרו בקפידה.
רכיבים אלה מסדירים את תפקודן של בלוטות החלב, מקדמים הידרציה ותזונה, משחזרים את מבנה השיער ומעוררים צמיחת השיער, מגנים על עור הקרקפת והשיער מהשפעות הסביבה.

אחד המרכיבים העיקריים בסרום לשיער ועור הקרקפת הוא שמן ארגן:

שמן ארגן מכיל פיטוסטרולים נדירים, אשר יחד עם המרכיבים האחרים נותנים לו תכונות אנטי דלקתיות, מפחיתות רגישות ותכונות התחדשות.
שמן ארגן בעל תכונות נדירות ורבות ערך. השמן מזין ומעניק לחות לשיער ולעור הקרקפת, משקם את שכבת הקוטיקולה של השערה ומגן עליה מנזקים כולל שיער פגום ופגוע מצביעה וסלסול, שיער שביר ועם קצוות מפוצלים, ושומר על עור הקרקפת מפני יובש וגירוי.
שמן הארגן מסייע למנוע הזדקנות מוקדמת של זקיק השערה ועוזר להאט את ההזדקנות הטבעית של עור הקרקפת.

הסרום מכיל גם את תרכובת ליקופן העגבניות הטבעי אשר מגן על העור מפני מזקים, גירויים ומעניק לעור לחות והזנה. תרכובת הליקופן מכילה רכיבים שמסייעים לשיקום כושר ההגנה של העור, מעלה את היכולת החיסונית שלו ומאיץ את תהליך התחדשות התאים. מחקרים הראו שתרכובת הליקופן מגנה מפני קרינת UV של השמש וגורמים סביבתיים אחרים.

התמצית הטבעית של העגבניות האדומות העשירות בלייקופן מופקת מעגבניות ללא- GMO הגדלות בחוות בכל רחבי העולם, ואשר שאושרו על ידי ה- FDA.
Natural Lyc-O-Mato® Tomato Lycopene Complex / Lycored / FDA's GRAS

להזמנת המוצר

אופן השימוש

לאחר חפיפה, לטפטף מספר טיפות על הקרקפת ולעסות בעדינות עד לספיגה.

אין להשתמש יותר מ 1 – 2 פעמים בשבוע

מכיל
30 מ"ל
מרכיבים
Grape Seed Oil, Sesame Oil, Avocado Oil, Argan (Argania Spinosa) Kernel Oil (Moroccan Oil), Jojoba Oil, Evening Primrose (Oenothera) Oil, Borage (Borago Officinalis) Seed Oil, Natural Tomato Lycopene Complex, Essential Oils of Rosemary and Lavender, Vitamin E.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *